Skip links

PANELVAN KAPLAMA

Panelvan Kaplama Fiyatları

Panelvan aracınızın dönüşümü hizmet ve panelvan kaplama fiyat bilgisi için bizi arayın ve ya mesajınızı iletin.

Panelvan Kaplama
Uygulamalarımız

Panelvan Araçlar için Profesyonel Çözümler​

AYT Oto Dizayn, sektörün sıklıkla tercih edilen oto dizayn firmalarından bir tanesi olarak yüksek kalite el işçiliğiyle ve tecrübeli ekip arkadaşlarıyla birlikte her zaman yanınızdadır.

— Panelvan Araç Kaplama Nedir?

Panelvan araç kaplama, ticari, hafif ticari, kamyon, kamyonet, pick-up ve benzeri taşımacılık amacıyla kullanılan panelvan araçların iç kısımlarını alüminyum, mdf, kontra ve plywood ile kaplanmasıdır. Ayrıca pvc(muşamba) ile de kasaların taban kaplaması yapılabilmektedir.

Aracınızın Ömrünü Uzatın

Panelvan araç kaplama sayesinde ticari araçlarınızı daha uzun süreli kullanacaksınız. Kullanmış olduğumuz alüminyum, mdf ve muşamba 1.kalite malzemeden yapılmış olup ustalıkla uygulamaktayız.

Panelvan Araç Kaplama Projeleri

İhtiyaca Yönelik Özel Panelvan Araç Kaplama

Panelvanlar, özellikle ticari amaçlı kullanım için oldukça yaygın olan araçlardır. Panelvan araç kaplama, bu araçların kullanımını daha da kolaylaştıran ve özelleştiren bir hizmettir. İhtiyaca yönelik özel panelvan araç kaplama hizmetleri, müşterilerin araçlarını işlevsel ve estetik açıdan en iyi hale getirmelerine yardımcı olur.

Malzemeler

Alüminyum (Çeta)

Alüminyum kaplama ile araç kasalarının iç kısmı izolasyonlu, temiz, suya dayanıklı bir hal aldığı gibi kullanışlı ve şık duruşu ile de estetik bir görünüm yakalayacaktır.

ALÜMİNYUM KAPLAMA

MDF

Mdf araç içi kaplama panelvan araçların ve minibüslerin iç kısımlarını korumasının yanı sıra sıra yüksek sesleri emerek rahat bir yolculuk sağlar.

MDF KAPLAMA

Plywood

Ticari aracınızın alt taban koruması için Plywood'dan özel olarak kesilmiş aracınızın ölçülerine uygun taban kaplamaları yüksek mukavemet ve taşıma kapasitesi sayesinde ağır maddelerin taşınmasında dayanıklılık göstermektedir.

TABAN PLYWOOD KAPLAMA

Kontraplak

Ticari araçlar kullanım alanlarına göre ekstra mukavemetli, dayanıklı ve kaydırmaz taban malzemelerine gereksinim duyar.

KONTRAPLAK KAPLAMA

Kauçuk

Özellikle kaymaz taban oluşturma konusunda güvenlik açısından kullanışlı bir yapı sunar.

PVC

Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. PVC zemin kaplamalarının pek çok avantajı vardır.

İlgili Yazılar