Skip links

CAMP BOX

Camp Box Fiyatları

Aracınızı açılır camp box ekleyerek kamplarınızı ve seyahatlerinizi keyifli hale getirmek istiyorsanız detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizi arayın ve ya mesajınızı iletin.

Camp Box Karavan Fotoğrafları

CAMP BOX

Camp Box Nedir?

Araç içi camp box, araç içinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir çeşit kamp ekipmanıdır. Bu kutu, aracın arka kısmında yerleştirilir ve genellikle arka koltukların yerini alır. Camp box, kamplarda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok malzemeyi depolayabileceğiniz bir çekmece ve dolap sistemine sahiptir.

KARAVAN CAMP BOX

Camp Box Özellikleri

Araç içi camp boxlar, genellikle taşınabilir bir mutfak, yataklı bir platform veya depolama çözümleri gibi ek özelliklerle birlikte gelir. Bazı camp boxlar, kamp ateşi için yakacak odunları, yemek pişirme gereçlerini, su filtreleri ve hatta güneş panelleri gibi birçok farklı kamp malzemesini depolayabileceğiniz bir sistemdir. Ayrıca, araç içi camp boxlar genellikle çok yönlüdür ve birçok araç modeli için özel olarak tasarlanabilir.

Araç içi camp boxlar, araç sahiplerinin kamp malzemelerini düzenli tutmalarına ve depolamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, araç içi camp boxlar, araçların arka kısmında kullanılan alanı artırarak, daha fazla ekipman taşıyabilmenizi sağlar. Bu nedenle, araç içi camp boxlar, kamplar için ideal bir çözümdür ve araç sahiplerine taşıma konusunda da kolaylık sağlar.

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Aracınızı Camp Box Depolama Alanı
Eklemek için Bize Yazın!