Skip links

ALÜMİNYUM KAPLAMA

Alüminyum kaplama ile araç kasalarının iç kısmı izolasyonlu, temiz, suya dayanıklı bir hal aldığı gibi kullanışlı ve şık duruşu ile de estetik bir görünüm yakalayacaktır.

Alüminyum Kaplama Projeleri

Alüminyum Kaplama Nedir?

Alüminyum araç içi kaplama panelvan araçların ve minibüslerin iç kısımlarını korumasının yanı sıvı ve kimyasal dayanıklı olması tercih sebebidir.

Araç içi alüminyum kaplama en çok yaygın olarak ticari araçlarda kullanılmaktadır. Alüminyum kaplama ile araç kasalarının iç kısmı izolasyonlu, temiz, suya dayanıklı bir hal aldığı gibi kullanışlı ve şık duruşu ile de estetik bir görünüm yakalayacaktır. 

Alüminyum kaplama ile araç kasalarının iç kısmı izolasyonlu, temiz, suya dayanıklı bir hal aldığı gibi kullanışlı ve şık duruşu ile de estetik bir görünüm yakalayacaktır. Araç içi alüminyum kaplama pick-up, kamyon ve kamyonet modellerine uygulanmaktadır. En uygun araç içi alüminyum kaplama fiyatları için bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Alüminyum araç içi kaplama malzemelerimiz çeşitli araçlara uyumlu şekilde tasarlanmıştır ve araçlarınızın ve filonuzdaki araçların aşınmaya ve yıpranmaya karşı korunmasına yardımcı olur. En çok kullanılan Mercedes Sprinter ve Vito, Volkswagen Crafter ve Transporter, Ford Transit ve diğer pickup araçlar.

Foto Galeri

İlgili Yazılar

ALÜMİNYUM KAPLAMA
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN!

Detaylı Bilgi ve
Fiyat Bilgisi için
Bizi Arayın
0535 573 80 60
0541 650 85 60
Bize Yazın