Skip links

Iveco Daily Kontra Kaplama

Kontra kaplama, panelvan araçların yük taşıma alanları için özel olarak tasarlanmış bir kaplama malzemesidir. AYT Oto Dizayn olarak, Iveco Daily gibi farklı marka ve modellerdeki panelvan araçlar için kontra kaplama hizmeti sunuyoruz.
Kontra kaplama, panelvan araçların yük taşıma alanlarının kaplanması için kullanılan bir kaplama malzemesidir. Bu malzeme, araçların yük taşıma bölgesindeki zeminin korunması, daha dayanıklı hale getirilmesi ve şık bir görünüm kazandırılması amacıyla kullanılır.
Kontra kaplama, panelvan araçların yük taşıma bölgesindeki zeminin kaplanması için ideal bir seçenektir. Bu kaplama malzemesi, panelvan araçların yüksek ağırlık kapasitesine dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, malzemenin kolay temizlenebilir olması, araçların yük taşıma bölgesindeki hijyen standartlarının korunması için de önemlidir.
AYT Oto Dizayn olarak, panelvan araçlar için kontra kaplama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz, araçların yük taşıma bölgesinin estetik bir görünüme kavuşmasını, daha dayanıklı hale gelmesini ve özel tasarım seçenekleri sunarak araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesini sağlar.
Kontra kaplama hizmetinin özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

Kontra kaplama malzemesi, yüksek dayanıklılık özelliği ile panelvan araçların yük taşıma alanları için ideal bir seçimdir. Bu malzeme, aracınızın yüksek ağırlık kapasitesine dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kontra kaplama, araç içinde şık ve profesyonel bir görünüm sağlar. Malzeme seçenekleri arasında farklı renk ve desenler bulunur, böylece aracınızın içindeki yük taşıma alanını kişiselleştirebilirsiniz.

Kontra kaplama malzemesi, kolay temizlenebilir ve bakımı kolaydır. Bu nedenle, aracınızın yük taşıma alanında sık sık kullanılıyorsa, kaplama malzemesi temizlenmesi kolay olduğu için avantaj sağlar.

AYT Oto Dizayn olarak, panelvan aracınızın içindeki malzemelerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebilmenize imkan tanırız. Bu sayede, aracınızın içi tamamen size özel bir hale getirilebilir.

Kontra kaplama hizmetimiz, kaliteli malzemeler ve özel tasarımı ile birlikte uygun fiyatlar sunar. Bu nedenle, araç içi kaplama hizmeti almak isteyenler için ekonomik bir seçenek olabilir.

Kontra kaplama hizmetimiz, aracınızın iç kısmını yüksek dayanıklılık ve estetik bir görünümle kullanışlı hale getirir. Böylece, işle ilgili malzemelerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Tags /

Yeni Web Sitemiz Yayında!

aytdizayn.com, yeni arayüzü ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimiyle birlikte yenilendi. Yeni tasarımımızla birlikte size daha iyi

kontra KAPLAMA
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN!

Detaylı Bilgi ve
Fiyat Bilgisi için
Bizi Arayın
0535 573 80 60
0541 650 85 60
Bize Yazın